Загальна інформація

Центр надання адміністративних послуг міста (далі – ЦНАП) розпочав свою роботу з 2 січня 2014 року, є робочим органом міської ради і утворений з метою забезпечення надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктом надання адміністративних послуг.

Приміщення ЦНАП відповідає усім сучасним вимогам і стандартам: облаштований сектор прийому та очікування осіб; враховані норми для осіб з інвалідністю (пандус,кнопка виклику адміністратора); облаштовані дитячі куточки; впроваджено систему «електронна черга» та «мобільний кейс»; встановлені термінали та POS-термінали для оплати послуг; робочі місця працівників ЦНАП обладнані сучасною технікою.

Організовано 21 робоче місце адміністраторів у фронт-офісі та 9 у бек-офісі. Разом з тим, слід зазначити,  що в приміщенні ЦНАП консультації  надають Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Луганській області, Головне управління Держпраці у Луганській області.

В приміщені ЦНАП встановлено три робочі станцій для видачі паспортів громадянина України у формі ID-картки і паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ЗВЕРНЕННЯ!

 

Центр надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку з 17.08.2020 року продовжує  прийом заявників.

Графік прийому ЦНАП: Понеділок, вівторок, середа з 8-30 до 15-30

четвер з 9-30 до 20-00

п’ятниця з 8-00 до 15-00

 

Тимчасово, не буде здійснюватися прийом заявників на послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України (ID-картка) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон,  а також з реєстрації бізнесу та нерухомості у зв’язку з переоформленням організаційно-правових документів.

 

 

Подати документи на адміністративні послуги:

 

- з питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень можна у державних реєстраторів (нотаріусів) Луганської області;

 

- з питань оформлення та видачі паспорта громадянина України (ID-картка) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна у Сєвєродонецькому міському відділі управління Державної міграційної служби України в Луганській області (м.Сєвєродонецьк, вул.Партизанська, б. 12)

 

 

 

 

Звичайний графік роботи ЦНАП

Часи прийому:

Понеділок,Вівторок, Середа — з 08.30 до 15.30

Четвер  — з 09.30 до 20.00

П’ятниця  з 8.00 до 15.00

 

Опрацювання документів:

Понеділок,Вівторок, Середа  з 8.00 до 8.30

Четвер — з 09.00 до 09.30

П’ятниця  з 15.00 до 16.00

 

Інформацію про Реєстр адміністративних послуг Ви можете дізнатися за електронною адресою: kmu.gov.ua.

Діяльність Центру надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку постійно вдосконалюється. Ми прагнемо зробити його роботу максимально ефективною та зручною для кожного з Вас.

Свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг просимо Вас надсилати на електрону адресу:cnap@sed-rada.gov.ua та за телефоном (06452) 4-43-37, 095 368 40 06. Усі Ваші побажання будуть узагальнені і обов’язково враховані в подальшій роботі.