Інформація про послугу

18-02

18-02 Погодження дорожнього перевезення небезпечних вантажів (крім міжнародних перевезень дорогами, що входять до затверджених маршрутів руху)
Дорожній рух. Транспортні засоби. (УПП в містах Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному ДПП)

Термін виконання10 днів
Виконавець
Результат послугиВидача погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів або надання листа з обґрунтуванням причин відмови у видачі погодження
Перелік документів 1. Заява.
2. копія свідоцтва про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів автомобільними дорогами та копію наказу (договору) щодо його призначення (для резидентів України);.
3. копія ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;.
4. копія свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів, якщо таке свідоцтво передбачено вимогами глави 9.1 додатка В до ДОПНВ;.
5. копія чинного договору обов'язкового страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів;.
6. копія дозволу на перевезення вибухових матеріалів і речовин або бойових припасів до вогнепальної зброї, виданий поліцією (за необхідності);.
7. документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи, у разі подання заяви представником перевізника;.
8. копію квитанції щодо оплати адміністративної послуги за оформлення погодження..
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 681