Інформація про послугу

01955

01-01 Встановлення, за погодженням з власником, зручного для населення режиму роботи об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування на території м. Сєвєродонецька
Торгівля. (Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів Управління економічного розвитку)

Термін виконання30 календарних
Виконавець
Результат послугиВидача розпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА про встановлення режиму роботи об'єкта торгівлі, ресторанного господарства або сфери послуг, або листа з мотивованою відмовою у наданні адміністративної послуги.
Перелік документів 1. Заява суб’єкта господарювання..
2. Копія правовстановлювального документу, що посвідчує зареєстроване право власності на об'єкт нерухомого майна (у разі відсутності інформації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно).
3. Копія документу, який свідчить про право заявника на використання відповідного об'єкту (договору оренди /суборенди).
4. Копія документу, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою (для тимчасових споруд для провадження господарської діяльності);.
5. Копія повідомлення Управління Держпродспоживслужби в м. Сєвєродонецьку про проведення державної реєстрації потужностей (для об'єктів ресторанного господарства та об'єктів торгівлі харчовими продуктами);.
6. Копія документу що підтверджує зміну функціонального призначення приміщення (у разі зміни)- у разі переведення житлових будинків і приміщень у нежитлові..
7. Для всесезонного торг.майданчику копія розпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА про надання дозволу на розміщення всесезонного торгового майданчику;.
8. Для всесезонного торг.майданчику копія паспорту прив'язки всесезонного торгового майданчика..
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 6