Інформація про послугу

00153

02-05 Прийняття рішення про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна
Містобудування і архітектура. (Відділ містобудування та архітектури)

Термін виконання5 робочих днів
Виконавець
Результат послугиРозпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА про присвоєння / відмову в присвоєнні адреси об'єкту нерухомого майна
Перелік документів 1. Заява на ім'я керівника Сєвєродонецької міської ВЦА встановленого зразка;.
2. Копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, у разі, якщо право власності або користування земельною ділянкою не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (крім випадків ч.4 ст.3.
3. Генеральний план об'єкта будівництва (у разі спорудження об'єкта на підставі проектної документації на будівництво) - 1 екз.;.
4. Копія документа, що дає право на виконання будівельних робіт, - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо об'єкта будівництва, якщо відомості про такий документ не внесено до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та.
5. Копія документа, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта, - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо закінченого будівництвом об'єкта, якщо відомості про такий документ не внесено до єдиного реєстру документів, що.
6. Для існуючих об'єктів нерухомості - копія документів про право власності на об'єкт нерухомості, у разі, якщо право власності не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (окрім індивідуальних житлових будинків, гаражів та госпо.
7. Для існуючих об'єктів нерухомості - копія технічного паспорта на об'єкт нерухомості - 1 екз..
8. Для існуючих об'єктів нерухомості - копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, у разі, якщо право власності або користування земельною ділянкою не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майн.
9. Копія документа, що посвідчує фізичну особу - 1 екз..
10. Довідка щодо рекомендованої адреси та схема розташування об'єкту підписані старостою округу (якщо об'єкт розташований в населених пунктах, що увійшли до Сєвєродонецької ОТГ) - 1екз..
11. * Для самочинно збудованих об'єктів, на які визнано право власності за рішенням суду, об'єктів збудованих у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року (індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратн.
12. ** Копії документів, що подаються для присвоєння адреси, засвідчуються замовником (його представником)..
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 63