Інформація про послугу

00056

21-14 Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування)
Підприємницька діяльність. (Управління адміністративних послуг Сєвєродонецької міської ВЦА)

Термін виконанняпротягом 24 годин
Виконавець
Результат послуги
Перелік документів 1. Заява про державну реєстрацію переходу з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа; (форма 2).
2. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення про перехід на діяльність на підставі модельного статуту.
3. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника засновника (учасника) ЮО.
4. Установчий документ юридичної особи;.
5. Структура власності за формою та змістом, визначеними відповідно до законодавства;.
6. Витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи - нерезидента в країні її місцезнаходження, - у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа - нерезидент;.
7. Нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи, - для фізичної особи - нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру,.
8. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника засновника (учасника) юридичної особи - у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим органом управл.
9. Якщо документи подаються особисто, заявник пред'являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу;.
10. У разі подання документів представником, крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі, додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження.
11. У разі подання документів, крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в ЄДР, представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.
12. Якщо документи подаються особисто, заявник пред'являє свій паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України, або паспортний документ іноземця, або посвідчення особи без громадянства, або посвідку на постійне або тимчасове прожи.
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 0