Інформація про послугу

00892

26-03 Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків або без номерних знаків
Дорожній рух. Транспортні засоби. (Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Луганській області)

Термін виконанняпротягом робочого дня з моменту подання документів
Виконавець
Результат послугиВидача свідоцтва про реєстрацію колісного транспортного засобу та номерних знаків, чи листа з обґрунтуванням причин відмови в наданні адміністративної послуги.
Перелік документів 1. Для фізичних осіб:.
2. Заява встановленого зразка.
3. Документ, що підтверджує повноваження представника (у разі звернення через уповноваженого представника).
4. Паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, посвідку на постійне проживання, посвідку на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасо.
5. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (у разі його відсутності у відповідних базах даних МВС) (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової ка.
6. Документ, що підтверджує правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортного засобу;.
7. Документ, щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху (сертифікат відповідності або свідоцтво про визнання іноземного сертифіката);.
8. Платіжні документи (платіжні доручення, квитанції), які засвідчують сплату збору на обов'язкове державне пенсійне страхування (у разі необхідності) та оплату за бланкову продукцію з кодом проведеної операції або відміткою банку, відділення поштового зв'я.
9. Для юридичних осіб:.
10. Заява встановленого зразка.
11. Довідка (або інший відповідний документ), форма якої визначається Міноборони, з відміткою військового комісара про постановку транспортного засобу на військовий облік;.
12. Наказ про призначення відповідальної особи/доручення відповідальній особі на отримання відповідної послуги;.
13. Виписка платника податків та свідоцтво ЄДРПОУ.
14. Документ, що посвідчує відповідальну особу (паспорт).
15. Документ, що підтверджує правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортного засобу;.
16. Документ, щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху (сертифікат відповідності або свідоцтво про визнання іноземного сертифіката);.
17. Платіжні документи (платіжні доручення, квитанції), які засвідчують сплату збору на обов'язкове державне пенсійне страхування (у разі необхідності) та оплату за бланкову продукцію з кодом проведеної операції або відміткою банку, відділення поштового зв'я.
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 0