Інформація про послугу

00743

26-02 Видача посвідчення водія у зв'язку з його втратою чи викраденням
Дорожній рух. Транспортні засоби. (Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Луганській області)

Термін виконаннядо 5 робочих днів
Виконавець
Результат послугиВидача посвідчення на право керування транспортним засобом або надання листа з обґрунтуванням причин відмови в його видачі
Перелік документів 1. Заява встановленого зразка.
2. Паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, посвідку на постійне проживання, посвідку на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасо.
3. Копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (у разі його відсутності у відповідних базах даних МВС) (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера обліко.
4. Документ, що підтверджує зміну персональних даних особи (за потреби);.
5. Оригінал та ксерокопія документа (довідки) про факт крадіжки або заяву про втрату (у разі втрати);.
6. Дійсна на дату подання документів медична довідка встановленого зразка, що підтверджує допущення до керування транспортними засобами відповідних категорій.
7. Платіжні документи (платіжні доручення, квитанції) з кодом проведеної операції або відміткою банку, відділення поштового зв'язку або код проведеної операції (реквізити платежу) про внесення плати в будь-якій формі, який можливо перевірити за допомогою де.
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 0