Інформація про послугу

00030

24-01 Державна реєстрація народження
Сім'я. Діти. Гендерні відносини. (Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків))

Термін виконання1 день
Виконавець
Результат послугиСвідоцтво про народження або вмотивована відмова
Перелік документів 1. Заява про державну реєстрацію народження.
2. Паспорти громадян України, паспортні документи іноземців або осіб без громадянства, що посвідчують особи батьків;.
3. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або особи без громадянства, що посвідчує особу заявника (суб'єкта звернення);.
4. Документ про шлюб батьків у разі реєстрації шлюбу компетентним органом іноземної держави;.
5. Один з документів, що підтверджує факт народження: документ, виданий закладом охорони здоров'я, що підтверджує факт народження дитини (медичне свідоцтво про народження, лікарське свідоцтво про перинатальну смерть);.
6. Медичний висновок про народження, сформований в Реєстрі медичних висновків електронної системи охорони здоров'я;.
7. Медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу та висновок про підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров'я - у разі народження дитини поза закладом охорони здоров'я;.
8. Документ, виданий закладом охорони здоров'я, що підтверджує факт народження дитини та медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу, довідка з місця проживання дитини - у разі державної реєстрації народження дитини, яка досягла.
9. Документ, виданий компетентним суб'єктом іншої держави, що підтверджує факт народження, належним чином легалізований, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України;.
10. Рішення суду про встановлення факту народження. документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідчені в установленому порядку.
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 0