Інформація про послугу

02-20

02-20 Надання паспорту прив'язки всесезонного торгового майданчика
Містобудування і архітектура. (Відділ містобудування та архітектури)

Термін виконання10 робочих днів
Виконавець
Результат послугиПаспорт прив'язки всесезонного торгового майданчика або вмотивована відмова у його видачі
Перелік документів 1. Заява на ім'я начальника управління землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ВЦА, а також в разі необхідності, засвідчена нотаріально копія довіреності - для уповноваженої особи..
2. Схема розміщення всесезонного торгового майданчику, яку виготовляє суб'єкт господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат, або архітектор, який має кваліфікаційний сертифікат, погоджена з утримувачами інженер.
3. Ескізи фасадів у кольорі М 1:50, які виготовляє суб'єкт господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат, або архітектор, який має кваліфікаційний сертифікат, узгоджені з відділом містобудування та архітектури -.
4. Схема благоустрою прилеглої території, яку виготовляє суб'єкт господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат, або архітектор, який має кваліфікаційний сертифікат, відповідно до Закону України "Про благоустрій.
5. Технічні умови щодо інженерного забезпечення, отримані суб'єктом господарювання у балансоутримувача відповідних інженерних мереж (за наявності) - 1 екз..
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 8