Інформація про послугу

02-19

02-19 Визначення можливості розміщення всесезонного торгового майданчика
Містобудування і архітектура. (Відділ містобудування та архітектури)

Термін виконання30 календарних днів
Виконавець
Результат послугиРозпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА про дозвіл на розміщення всесезонного торгового майданчика або лист з вмотивованою відмовою
Перелік документів 1. Заява на ім'я керівника Сєвєродонецької міської ВЦА встановленого зразка..
2. Схематичний план із зазначенням бажаного місця розташування всесезонного торгового майданчику з кресленнями контурів майданчику з прив'язкою до місцевості та з зазначенням площі - 1 екз.;.
3. Документ, що посвідчує право власності або право користування закладом ресторанного господарства -.
4. Копія техпаспорта на стаціонарний об'єкт закладу ресторанного господарства -1 екз;.
5. Копія документа про право власності (користування) земельною ділянкою (при наявності) -1 екз.;.
6. Згода управителя багатоквартирного житлового будинку або об'єднання співвласників будинків, якщо таке було створене, у випадку розміщення торгового майданчика на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків - 1 екз.;.
7. Копія документа, що посвідчує фізичну особу, а також в разі необхідності, засвідчена нотаріально копія довіреності - для уповноваженої особи 1 екз.;.
8. Копія повідомлення Управління Держспоживслужби в м.Сєвєродонецьку про проведення державної реєстрації потужностей -1 екз.;.
9. Згода власників (орендарів) сусідніх приміщень (при наявності таких приміщень та у разі розміщення торгового майданчику поза межами фасаду закладу) - 1 екз..
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 15