Інформація про послугу

00183

02-13 Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами у межах населеного пункту
Містобудування і архітектура. (Відділ містобудування та архітектури)

Термін виконання10 робочих днів
Виконавець
Результат послуги1.Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами. 2.Розпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами або про відмову у наданні дозволу. 1. Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами. 2.Розпорядження к
Перелік документів 1. Заява на ім'я керівника Сєвєродонецької міської ВЦА встановленого зразка від юридичної особи або фізичної особи.
2. Фотокартка або комп'ютерний макет місця (розміром не менше як 6х9 см), на якому планується розташування рекламного засобу;.
3. Ескіз рекламного засобу з його конструктивним рішенням (конструктивне рішення повинно містити інформацію про основні габаритні розміри, вузли кріплення, застосовані матеріали, підключення до інженерних мереж);.
4. Письмове погодження власника місця розташування спеціальної конструкції із зазначенням строку, на який погоджується розміщення зовнішньої реклами, та копії документів, що підтверджують право власності на зазначене місце (відповідно до ст. 41 Конституц.
5. Топографо-геодезичне знімання місцевості (М 1:500) з прив'язкою місця розташування рекламного засобу, підписану відповідальним за топогеодезичне знімання (у разі розміщення наземної рекламної конструкції, що має фундамент)..
6. Банківські реквізити та документи, що посвідчують особу (для фізичної особи) або установчі документи (для юридичної особи);.
7. Копія документа, що посвідчує фізичну особу, а також в разі необхідності, засвідчена нотаріально копія довіреності - для уповноваженої особи.
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 2