Інформація про послугу

00121

09-51 Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї
Соціальний захист. (Управління соціального захисту населення)

Термін виконання10 днів
Виконавець
Результат послугиВидача / відмова у видачі бланків посвідчень батьків та дітей з багатодітних сімей (дітям з багатодітної сім'ї посвідчення видаються з шести років)
Перелік документів 1. Заява одного з батьків про видачу посвідчень;.
2. Копії свідоцтв про народження дітей;.
3. Копія свідоцтва про шлюб (крім батьків, які не перебувають у шлюбі);.
4. Копії сторінок паспорта громадянина України батьків з даними про прізвище, ім'я, по батькові, дату видачі паспорта та місце реєстрації;.
5. Копія посвідки на постійне проживання батьків, якщо вони є іноземцями або особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах;.
6. Довідка про склад сім'ї;.
7. Фотокартки (батьків та дітей) розміром 30 х 40 міліметрів;.
8. Довідка із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання);.
9. Довідка про реєстрацію місця проживання або перебування особи під час навчання (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання);.
10. Довідка структурного підрозділу районної, районної в мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради про те, що батькам за місцем реєстрації посвідчення не видавалися (у разі, коли зареє.
11. У разі народження або навчання дитини за межами України - копія свідоцтва про народження дитини та довідки з навчального закладу з перекладом на українську мову, вірність якого засвідчена нотаріусом..
12. У разі переміщення багатодітної сім'ї із тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення, - копії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
13. У разі реєстрації повторного шлюбу та проживання із дітьми від попереднього шлюбу - документи, що підтверджують факт виховання дитини одним із батьків (копія рішення суду із зазначенням місця проживання дитини з одним із батьків після розірвання шлюбу;.
14. Копія рішення суду про позбавлення батька чи матері батьківських прав, визнання батька чи матері недієздатним (недієздатною), безвісти відсутнім (відсутньою);.
15. Копія свідоцтва про смерть батька чи матері, копія свідоцтва про народження дитини у разі внесення змін у зв'язку з усиновленням);.
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 0