Інформація про послугу

00108

21-10 Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
Підприємницька діяльність. (Управління адміністративних послуг Сєвєродонецької міської ВЦА)

Термін виконанняпротягом 24 годин
Виконавець
Результат послуги
Перелік документів 1. Заповнена заява на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця (форма 1);.
2. Документ про сплату адміністративного збору.
3. Документ про додаткову сплату до адміністративного збору - у разі надання адміністративної послуги у скорочені строки.
4. Копія довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки - у разі внесення змін, пов'язаних із зміною реєстраційного номера облікової картки платника податків;.
5. Копія першої сторінки паспорта та сторінки з відміткою про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта - у разі внесення змін, пов'язаних із зміною серії та номера паспорта.
6. Договір (декларація) про створення сімейного фермерського господарства - у разі створення фізичною особою - підприємцем сімейного фермерського господарства відповідно до Закону України "Про фермерське господарство".
7. Договір (декларація) про створення сімейного фермерського господарства у новій редакції - у разі внесення змін, що містяться в договорі (декларації) про створення сімейного фермерського господарства..
8. Документ, що посвідчує особу.
9. У разі подання документів представником примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа що підтверджує його повноваження.
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 0