Інформація про послугу

00050

21-02 Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування)
Підприємницька діяльність. (Управління адміністративних послуг Сєвєродонецької міської ВЦА)

Термін виконанняпротягом 24 годин
Виконавець
Результат послуги
Перелік документів 1. Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи (форма 2). У заяві про державну реєстрацію створення юридичної особи, утвореної в результаті поділу, додатково зазначаються відомості про відокремлені підрозділи в частині їх належності до юридич.
2. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчену копію) рішення засновників, а у випадках, передбачених законом, - рішення відповідного державного органу, про створення юридичної особи..
3. Установчий документ юридичної особи - у разі створення юридичної особи на підставі власного установчого документа.
4. Заява про обрання юридичною особою спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість, та/або заява про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій за формами, затв.
5. Документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського, судового реєстру тощо), - у разі створення юридичної особи, засновником (засновниками) якої є іноземна юридична особа;.
6. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) передавального акта - у разі створення юридичної особи в результаті перетворення або злиття..
7. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) розподільчого балансу - у разі створення юридичної особи в результаті поділу або виділу..
8. Документи для державної реєстрації змін про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, визначені частиною четвертою статті 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань",.
9. Документи для державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті злиття та поділу - у разі створення юридичної особи в результаті злиття та поділу..
10. Документ, що містить інформацію про розмір обов'язкових платежів та інших обов'язкових витрат, сплата яких є необхідною для започаткування діяльності акціонерного товариства (крім корпоративних та інвестиційних фондів)..
11. Для державної реєстрації створення юридичної особи.
12. Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи;.
13. Акт місцевої ради про створення виконавчого органу;.
14. Акт сільського (селищного, міського) голови про призначення керівника виконавчого органу.
15. У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження..
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 0