Інформація про послугу

01873

13-14 Декларація про готовність об'єкта до експлуатації (щодо об'єктів СС1, збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення)
Містобудування і архітектура. (Відділ державного архітектурно-будівельного контролю)

Термін виконанняПротягом 10 робочих днів з дня надходження до відділу державного архітектурно-будівельного контролю
Виконавець
Результат послугиВнесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасув
Перелік документів 1. Заява про прийняття в експлуатацію об'єкта, до якої додаються:.
2. Один примірник заповненої декларації;.
3. Звіт (крім випадків, індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно);.
4. Засвідчені в установленому порядку копії:.
5. Документ, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою відповідного цільового призначення, на якій розміщено об'єкт;.
6. Технічний паспорт (з відміткою у випадках, передбачених пунктом 5 розділу II цього Порядку)..
7. Технічні паспорти, складені до набрання чинності цим Порядком, щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загально.
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 6