Інформація про послугу

00037

22-02 Зняття з реєстрації місця проживання
Реєстрація місця проживання. (Управління адміністративних послуг Сєвєродонецької міської ВЦА)

Термін виконанняу той же день
Виконавець
Результат послугиВідомості про зняття з реєстрації місця проживання вносяться до паспорта громадянина України, тимчасового посвідчення громадянина України, посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи яка потре
Перелік документів 1. Заява, яка формується за допомогою програмного продукту "ЦНАП SQS-1" за формою, наведеною у додатку 11 до Правил реєстрації місця проживання..
2. Рішення суду, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення, про зняття з реєстрації місця проживання особи, про визнання особи безвісно відсутньою або оголош.
3. Свідоцтво про смерть.
4. Повідомлення територіального органу або підрозділу ДМС із зазначенням відповідних реквізитів паспорту померлої особи або документа про смерть виданого компетентним органом іноземної держави, легалізованого в установленому порядку;.
5. Інші документи, які свідчать про припинення:.
6. підстав для перебування на території України іноземців та осіб без громадянства (інформація територіального органу ДМС або територіального підрозділу ДМС на території обслуговування якого зареєстровано місце проживання особи, про закінчення строку дії по.
7. підстав для проживання бездомної особи у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту (письмове повідомлення соціальної установи, закладу соціального обслуговування та соціального захисту);.
8. - підстав на право користування житловим приміщенням (закінчення строку дії договору оренди, найму, піднайму житлового приміщення, строку навчання в навчальному закладі(у разі реєстрації місця проживання в гуртожитку навчального закладу на час навчання),.
9. Зняття з реєстрації місця проживання у зв'язку з припиненням підстав для проживання бездомної особи у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту та припиненням підстав на право користування житловим при.
10. Зняття з реєстрації місця проживання осіб, стосовно яких встановлено опіку чи піклування, здійснюється за погодженням з органами опіки та піклування..
11. Разом з заявою особа подає:.
12. 1. Документ до якого вносяться відомості про зняття з реєстрації місця проживання (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення.
13. 2. Квитанцію про сплату адміністративного збору або роздруковану квитанцію з використанням програмного продукту "check" або інформацію (реквізити платежу)про сплату адміністративного збору в будь-якій формі*;.
14. 3. Військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку);.
15. 4.Свідоцтво про народження (для особи яка не досягла 14 років).
16. У разі подання заяви представником особи, крім зазначених документів, додатково подаються:.
17. документ, що посвідчує особу представника;.
18. документ, що підтверджує повноваження особи як представника..
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 0