Інформація про послугу

01986

01-02 Визначення можливості розміщення літнього торгового майданчика
Торгівля. (Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів Управління економічного розвитку)

Термін виконання30 календарных днів з дня реєстрації заяви
Виконавець
Результат послугиРозпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА про надання дозволу на розміщення літнього торгового майданчика, лист-погодження або вмотивована відмова у його видачі
Перелік документів 1. Заява на ім'я керівника Сєвєродонецької міської ВЦА (в разі необхідності, засвідчена нотаріально копія довіреності - для уповноваженої особи)..
2. Схематичний план із зазначенням бажаного місця розташування літнього торгового майданчику з кресленнями контурів майданчику з прив'язкою до місцевості та з зазначенням площі торгового майданчика;.
3. Ескіз естетичного оформлення та зовнішнього вигляду літнього торгового майданчика, узгоджений з відділом містобудування та архітектури;.
4. Схема благоустрою прилеглої території ;.
5. Документ, що посвідчує право власності або право користування закладом ресторанного господарства або магазину з кафетерійним відділом..
6. Копія техпаспорта на стаціонарний об'єкт закладу ресторанного господарства або магазину з кафетерійним відділом..
7. Копія документа про право власності (користування) земельною ділянкою (при наявності);.
8. Згода управителя багатоквартирного житлового будинку або об'єднання співвласників будинків, якщо таке було створене, у випадку розміщення літнього торгового майданчика на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків;.
9. Копія установчих документів - для юридичної особи, для фізичної особи - копія документа, що посвідчує фізичну особу, а також в разі необхідності, засвідчена нотаріально копія довіреності - для уповноваженої особи;.
10. Копія повідомлення Управління Держспоживслужби в м.Сєвєродонецьку про проведення державної реєстрації потужностей;.
11. Згода власників (орендарів) сусідніх приміщень (при наявності таких приміщень та у разі розміщення торгового майданчику поза межами фасаду закладу).
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 1