Інформація про послугу

00075

11-09 Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно - територіальних одиниць, з видачею витягу
Земельні питання. (Головне управління Держгеокадастру в Луганській області)

Термін виконання14 робочих днів
Виконавець
Результат послугиВитяг з ДЗК про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць на підтвердження внесення відомостей(змін до них) про землі в межах адмін-територіальних одиницт
Перелік документів 1. Заява про внесення відомостей до ДЗК за формою, встановленою Порядком ведення ДЗК, затвердженим постановою КМУ від 17.10..2012 р №1051.
2. Документація із землеустрою та оцінки земель, інші документи, які є підставою для внесення відомосте(змін до них) до ДЗК ,.
3. В електронній формі документація із землеустрою та оцінки земель, інші документи, які є підставою для внесення відомосте(змін до них) до ДЗК ,.
4. Електронний документ, що містить відомості про результати робіт із землеустрою, які підлягають внесенню до ДЗК, відповідно до вимог ЗУ "Про ДЗК".
5. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника(у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 34