Інформація про послугу

00075

06-14 Внесення до державного земельного кадастру відомостей (зміни до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, з видачею витягу
Земельні питання. (Управління Держгеокадастру у м.Сєвєродонецьку Луганської області)

Термін виконання14 робочих днів
Виконавець
Результат послугиВитяг з ДЗК про землі в межах територій адміністаривно-територіальних одиниць на підтвердження внесення відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць
Перелік документів 1. Заява про внесення відомостей до ДЗК за формою, встановленою Порядком ведення ДЗК, затвердженим постановою КМУ від 17.10..2012 р №1051.
2. Документація із землеустрою та оцінки земель, інші документи, які є підставою для внесення відомостей(змін до них) до ДЗК.
3. Документація із землеустрою та оцінки земель, інші документи, які є підставою для внесення відомостей(змін до них) до ДЗК, в електронній формі відповідно до ЗУ "Про землеустрій".
4. Електронний документ, що містить відомості про результати робіт із землеустрою, які підлягають внесенню до ДЗК, відповідно до вимог ЗУ "Про Державний земельний кадастр".
5. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника(у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 35