Інформація про послугу

19-05

19-05 Відомча реєстрація і тимчасова реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування
Дорожній рух. Транспортні засоби. (Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці)

Термін виконання30 календарних днів
Виконавець
Результат послугиВидача Свідоцтва про реєстрацію технологічного транспортного засобу та номерного знаку, що відповідає державному стандарту.
Перелік документів 1. Письмова заява власника.
2. Копія паспорта (для повнолітніх фізичних осіб та осіб віком від 16 до 18 років), свідоцтва про народження (для осіб віком до 16 років).
3. Акт технічного огляду..
4. Позитивний висновок експертизи, проведеної фахівцями експертно-технічного центру, на відповідність технологічного транспортного засобу нормативно-правовим актам з охорони праці України.
5. Завірена копія наказу про призначення посадової особи, відповідальної за безпечну експлуатацію та технічний стан ТТЗ (для юридичної особи).
6. Завірена копія експлуатаційної документації (паспорт на транспортний засіб та інструкція з експлуатації).
7. Завірена копія документів, що підтверджують оплату вартості бланків, номерних знаків, виданих під час реєстрації, та послуг за проведення технічного огляду (з відміткою банку).
8. Завірена копія сертифікату відповідності, свідоцтва про визнання відповідності, декларації про відповідність для технологічного транспортного засобу, на який розповсюджуються відповідні вимоги.
9. Завірена копія документу що підтверджують правомірність придбання ТТЗ.
10. Свідоцтво про реєстрацію ТТЗ з позначкою про зняття з обліку.
11. Копія інвентарної картки обліку основних засобів або витяг з балансової відомості, у яких зазначається дата введення в експлуатацію ТТЗ, скріплені підписом посадової особи суб'єкта господарювання та печаткою.
12. Довіреність.
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 1848