Інформація про послугу

01121

10-01 Видача дозвілу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (для суб'єктів господарювання, об'єкт якого належить до 2-3 групи)
Екологія. (Департамент комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації)

Термін виконання10 робочих днів
Виконавець
Результат послугиДозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами або письмове повідомлення про відмову в його видачі
Перелік документів 1. Довіреність (за необхідністю).
2. Заява на одержання дозволу на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря (Додаток 1).
3. Документи, в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців (письмова та електронна.
4. Звіт по інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
5. Рішення територіального органу Держпродспоживслужби щодо можливості видачі дозволу.
6. Відомості про розміщення в місцевих друкованих засобах масової інформації повідомлення про намір отримати дозвіл із зазначенням адреси місцевої держадміністрації, до якої можуть надсилатися зауваження громадських організації та окремих громадян, з урахув.
7. Повідомлення від місцевих держадміністрацій про розгляд зауважень громадських організацій щодо наміру суб'єкта господарювання отримати дозвіл на викиди..
ВкладенняІнформаційна та технологічна картка
Послугу надано: 55