3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю – Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня.
Світова спільнота працює над подальшою інтеграцію осіб із інвалідністю в життя суспільства.

Міжнародний день людей із інвалідністю покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу, дбати про оточуючих , бути Людьми. 

ЦНАП у м.Сєвєродонецьку прагне відповідати всім стандартам і бути максимально зручним, комфортним і доступним для всіх своїх клієнтів. Приміщення Центру оснащене на вході пандусом, кнопкою виклику адміністратора, зручними зонами очікування та прийому. Для комфорту клієнтів розроблений навігаційний план та вказівники, що допоможуть не загубитися, а звуковий супровід системи електронної черги скерує заявника до адміністратора. Також у користуванні відвідувачів ЦНАП працюють дві зручні вбиральні, одна з яких розширена і облаштована згідно з критеріям, які базуються на основних вимогах  ДБН В.2.2 40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення».

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація не зупиняється на досягнутому і буде надалі підвищувати якість сервісу і доступності послуг для мешканців громади.