Сервісні послуги МВС відтепер у ЦНАПі

В Сєвєродонецькому ЦНАПі відтепер можна отримати  адміністративні послуги Сервісного центру МВС:

  • Обмін посвідчення водія (без складання іспитів);
  • Видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого;
  • Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків або без номерних знаків (без огляду);
  • Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків або без номерних знаків (без огляду).

Все це стало можливим завдяки надійним партнерам нашої громади, Програмі «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Сєвєродонецька громада отримала значну підтримку у вигляді технічного обладнання та програмного забезпечення (комп’ютерна техніка, спеціалізоване обладнання для друку водійських посвідчень та технічних паспортів транспортних засобів, обладнання для фотографування, програмне забезпечення).

У ЦНАПі є необхідне сучасне обладнання для обслуговування громадян, що дозволяє приймати та опрацьовувати документи, друкувати і видавати водійські посвідчення, а також оплачувати послуги – на місці. Як готівкою, так і за допомогою терміналу.

"Ми вкотре реалізували спільний проект з USAID. Впровадження послуг Сервісного центру МВС у Сєвєродонецькому ЦНАПі дозволить розвантажити роботу Сервісного центру МВС та підвищить якість надання послуг центром надання адміністративних послуг ВЦА. Це черговий крок до Європейської якості надання послуг",- зазначив Олександр Стрюк та подякував партнерам з міжнародної організації USAID, завдяки допомозі яких мешканці Сєвєродонецької територіальної громади отримують якісні адміністративні послуги у комфортних умовах.

Регіональна директорка Програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) Офіс м.Краматорськ  Ірина Іванова підкреслила, що це не остання допомога Сєвєродонецькій громаді: «Найближчим часом ми плануємо у Сєвєродонецьку встановити SMART-ЗУПИНКИ. Також ми продовжуємо працювати в напрямку вдосконалення адміністративних сервісів, соціальних сервісів. Наш проєкт «Демократичне врядування у Східній Україні» поки ще до 2023 року працює в регіоні».

Заступник начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Луганській області Андрій Дац детально розповів про послуги Сервісного центру МВС, які відтепер надаватиме Сєвєродонецький ЦНАП та зазначив, що в планах на майбутнє відкриття таких послуг в Попасній та Кремінній.

Для громадян алгоритм отримання послуг через ЦНАП не ускладнюється і  вартість не змінюється. Клієнт має звернутись до ЦНАП з пакетом необхідних документів та оплатити послугу. Адміністратор ЦНАП перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС документи та заяву на отримання послуги. Фахівець сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до ЦНАП підтвердження, після якого посвідчення водія виготовляється та видається клієнту.

. 

ЦНАП м.Сєвєродонецьк: бульвар Дружби Народів, 32 А, телефон для консультацій 0953684006

 

Джерело: https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/servisni-poslugi-mvs-vidteper-u-cnapi_30-07-2021