Робота державних реєстраторів у «Дії»

Вже цілий рік завдяки роботі Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія» https://diia.gov.ua (далі – «Портал Дія»), який створений Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством юстиції України, за підтримки швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) Фонду Східна Європа, з’явилась можливість надання послуг з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в електронному вигляді.

Реєстрація бізнесу, зокрема фізичних осіб – підприємців (далі ФОП) , одна з наймасовіших послуг, якою користуються українці. А відкриття ФОП онлайн є найпопулярнішою.

Місто Сєвєродонецьк першим у Луганській області було підключено до обробки електронних заяв реєстрації бізнесу, поданих через «Портал Дія». Так, за останні півроку державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ЦНАПу у місті Сєвєродонецьк опрацьовано близько тисячі заяв.

Сьогодні, 1 липня, святкується День державного реєстратора і з нагоди цього свята «За вагомий внесок у розвиток електронних послуг» державні реєстратори відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців управління адміністративних послуг Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, які щодня працюють задля зручного відкриття (і не лише) бізнесу онлайн, відзначені подарунками Міністерства цифрової трансформації спільно з Міністерством юстиції України, за підтримки швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) Фонду Східна Європа.

Шановні державні реєстратори! Вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо вдалих реєстраційних дій, привітних заявників та відсутності оскаржень Ваших рішень! Плідної професійної діяльності та нових звершень!