Надання адміністративних послуг маломобільним групах населення на дому за допомогою комплекту портативної техніки «Мобільний кейс»

З грудня 2019 року через Центр надання адміністративних послуг у. м.Сєвєродонецьку (далі - ЦНАП) для певних категорій громадян надаються адміністративні послуги на дому за допомогою комплекту портативної техніки «Мобільний кейс», який передано Сєвєродонецькій міській раді проектом «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією GIZ.

«Мобільний кейс» - це мобільне робоче місце адміністратора ЦНАП, що представляє комплект сучасної портативної техніки та вміщується в компактний металевий кейс. У ньому - ноутбук, прилад для зчитування ID-паспортів, портативні сканер та принтер, 3G USB модем для доступу до Інтернету, акумулятор (який забезпечує автономну роботу на 5-6 годин), веб-камера та усе необхідне ліцензійне програмне забезпечення. Передбачений і безготівковий розрахунок через Інтернет-банкінг на місці.

Рішенням сесії Сєвєродонецької міської ради від 09 жовтня 2019 року за №4146 був затверджений  Порядок надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора за допомогою комплекту портативної техніки «Мобільний кейс» (далі – Порядок), який визначає процедуру надання адміністративних послуг суб’єктам звернень з обмеженими можливостями шляхом виїзного обслуговування адміністраторами відділу адміністративних послуг Сєвєродонецької міської ради (далі – адміністраторами) за допомогою комплекту портативної техніки «Мобільний кейс».