POS-термінал Приватбанка

21 січня для зручності безготоівкової оплати адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку встановлено ще один платіжний POS-термінал Приватбанку, який дозволить зручніше користатися різними платіжними картками. Раніше було встановлено 4 POS-термінали Ощадбанку, жодний з яких не простоює.

POS-термінал Приватбанка

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук подякував керівнику банку та зазначив, що радий такому партнерству, а також висловив сподівання на подальшу співпрацю у встановленні нових терміналів для ЦНАПу та впровадженні IT-технологій, які мають сучасні банки.

POS-термінал Приватбанка

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук подякував керівнику банку та зазначив, що радий такому партнерству, а також висловив сподівання на подальшу співпрацю у встановленні нових терміналів для ЦНАПу та впровадженні IT-технологій, які мають сучасні банки: "Сьогодні у нас чергове розширення можливостей і створення умов для наших городян, щоб вони могли мати право вибору, яким чином оплачувати послуги, щоб отримати більше переваг і менше витрат. У минулому році були встановлені POS-термінали Ощадбанку, а зараз ми вводимо в роботу платіжний POS-термінал ПриватБанку. Це ми робимо для того, щоб люди мали можливість вибору в залежності від того, якою банківською карткою вони користуються".